1 / 7
Podno greenje pod plocki
25 €
22.12.2021 09:39

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Одете боси по плочки и во зима!
✅ Греен кабел за под плочки
✅ пријатен комфор, мала потрошувачка, животен век од над 50 години
📞076/747-747

Категорија: Останато

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
076747747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам