1 / 2
Digitalna TV i Radio na vasiot laptop ili PC
700 МКД
18.03.2022 19:58

Скопје Центар / Скопје

Uredite se nekoristeni, priklucok na usb i dalecinsko.
Edniot so mini tv antena. 700sen.(prodadeno)
Drugiot capture box. 600den.
Komplet 1.200den.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / USB Производи

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
070240765
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам