1 / 2
Se prodava kukja
180.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 11:04

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

264 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1950

Година на реновирање:

1950

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Bogomilska br75

Kukja so dvorno mesto parcelata e 385m2 ima markica A1 132 m2 vo osnova P+2+P
Tel:078/312-767

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070304321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам