1 / 4
Pecka Kamin na peleti Ecospar 42kw
1 МКД
Цената не е фиксна
14.03.2022 06:19

Валандово

Prodavam kamin na peleti od Ecospar za parno greenje do 300m2. Kaminot e so jacina od 42kw.
Kaminot e vo odlicna sostojba, raboti besprekorno i ne e servisiran. Koristen e samo 3 sezoni. Moze da se vidi vo sekoe vreme.
Ve molam za poveke info i dogovor za cena javete se na ovoj broj:
071239330 - Igor

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

/
Потврден огласувач
078264169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам