1 / 12
Се продава нива со маслинки во Валандово
3 €
14.05.2022 13:00

Валандово

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Нивата има 140 корени маслинки. Насадот е стар 10години, а маслинките се на род.
Наводнување капка по капка.
Сорта Халкидики.

Нивата има и 13 корени со калинки на род.

Цена 3 евра м2.
Чист имотен лист.
Број за контакт: 078320117 - Јовче

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
078218004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам