1 / 8
Се изнајмува деловен простор во Центар 83 м2
400 €
12.01.2022 10:20

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

83 m²

Се изнајмува деловен простор на одлична локација, во близина на Грчка Амбасада.
Располага со комфорен простор од 83 м2 кој може во зависност од намената да се адаптира по потребите на клиентот. Се наоѓа на трети кат, со две одделни канцеларии, кујна и тоалет.
Објектот има сопствено парно на струја, два клима уреди и резервирано паркинг место. Океански и светол простор, со поглед на падините на Водно.
Се изнајмува празен и е веднаш вселив.

Телефон за контакт: 078268409

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Сања
Потврден огласувач
078268409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам