1 / 11
Mercedes S320
11.000 €
14.01.2022 20:19

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

320

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mercedes S 320 2007godina..ful oprema super sostojba..moze zamena za pomalo vozilo, ili za full cross nad 2017 so vasa doplata.. kontakt 071335824

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

pepi
Потврден огласувач
071335824
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам