OBLEKA NA GOLEMO
1 €
28.09.2021 09:47

Неготино / Неготино

Tип на облека:

Други

Големина:

S

Боја:

Други

Prodavam razni vidovi na obleka, po mnogu povolni ceni, za maski,zenski i deca,zaradi zatvaranje na prodavnica. inf.: 075 844 231 i 070 917 989

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

cigli
Потврден огласувач
075844231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам