1 / 2
Udarna bormasina Parkside 1100w
4.000 МКД
02.05.2022 09:25

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Udarna bormasina parkside 1100w germansko proizvodstvo so 3 godini garancija. Bormasinata e so 2 brzini na vrtenje, izbor pomegju obicno busenje ili busenje so udar, potenciometar i vrtenje levo i desno.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
076454508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам