1 / 5
Motor (Moped) Oldtimer LMZ KARPATİ 49 c Ruski
100 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.01.2022 09:53

Демир Капија / Неготино

Se prodava Motor Oldtimer Ruski LMZ KARPATİ 49 cc , Brzinec.
Motorot ne e vo vozna sostojba mu falat sitnici.
Mu fale kapakot so kurglata za palenje i nogarkata za menuvanje brzini,Sedloto,predno svetlo i staklence za ştop. Drugo se e vo red.
Sostojba kako na slikite.
Cena po dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Ерџан
Потврден огласувач
00389 76 239 997
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам