1 / 5
Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan
1.490 €
26.05.2023 20:14

Неготино / Неготино

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел,
Увоз од Јапонија. Супер состојба.
Цена: 1.490 еур.
Гуми протект Неготино, тел. 075 457 991

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075457991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам