1 / 1
USB zvucna karticka za aux i mikrofon priklucok
450 МКД
28.11.2021 19:03

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=83
Za da dobiete poseben priklucok za zvuk ili poseben priklucok za mikrofon.
Ni-Com Trejd Kavadarci
Web: https://www.nikomtrade.com/
ФБ: https://www.facebook.com/nicomtrejdkavadarci
Instagram: https://www.instagram.com/nikomtrejd/

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / USB Производи

Се продава од: Претпријатие

Nicom Trejd
7mi Septemvri bb Kavadarci
Потврден огласувач
075759791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам