1 / 11
PVC vrati i prozori
1 МКД
17.03.2023 17:50

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na PVC Vrati i Prozori, Komarnici so vrven kvalitet :
5 komorni so 2 dihtung gumi
6 komorni so 3 dihtung gumi
Od poznatite BRENDOVI
**INTERNOVA**
**KÖMMERLING**
**SPEKTRUM**
**SALAMANDER**
********************************************
UKRASNI PANELI ZA VLEZNI VRATI
GOLEM IZBOR
del od katalog ima vo slikite dole
********************************************
*Servisiranje i odrzuvanje na PVC stolarija*
____________________
Kontakt 071916855
Kontakt 071916855
Kontakt 071916855

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

Ipce
Потврден огласувач
071916855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам