1 / 2
Web Camera za laptop i PC Slim 310NB + Slusalka so mikrofon
2.200 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2021 18:06

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se prodava Nova Neotpakuvana Genius Videocam Slim 310NB Webcam (640x480 Pixels CMOS,

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / USB Производи

Се продава од:

Pro
Потврден огласувач
070261123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам