1 / 1
Slusalka so mikrofon za Laptop ili Desktop
1.000 МКД
Цената е фиксна
01.10.2021 17:57

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Earphone with microphone NET 202 od Gembird, pogodni za site internet aplikacii kako i Microsoft teams, zoom itn.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / USB Производи

Се продава од:

Pro
Потврден огласувач
070261123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам