1 / 8
MacBooK Air Super Drive A1379
4.500 МКД
22.12.2020 10:02

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam MacBooK Air Super Drive A1379, external CD/DVD drive.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / USB Производи

Се продава од:

ICEMAN
A. Demnievski br23
Потврден огласувач
075219960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам