1 / 4
hamachi vo odlicna sostojba
800 €
Цената не е фиксна
27.03.2021 23:45

Неготино / Неготино

itno se prodava Baotian 50cc 2takten 2019 vo odlicna sostojba so pominati 2600 km mozna e i zamena za kola.
telefon 070392082

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Kristijan
Потврден огласувач
072228797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам