1 / 6
Wifi adapter za staticen kompjuter i laptop
1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.10.2020 10:08

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Wifi adapter za bezicna konekcija, so extra brzina na transver od 1200 mb vo sek. I golem dostrel poveke od 300 m. raboti na 2.4 Ghz i na 5.8 Ghz 5G wifi tehnologija brz transver na podatoci dokolku sakate da ja zgolemite brzinata na podatoci i odalecenosta od ruterot na vasiot kompjuter avtomatski se instalira nema potreba od drajveri raboti na site operativni sistemi.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / USB Производи

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
071310069
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам