1 / 4
Klapna od seat LEON 2.0 tdi 170hp
1.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
2.000 МКД
02.06.2023 14:32

Автокоманда / Скопје

Испраќам по карго    

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Tип на делови:

Резервни делови за мотори

Prodavam klapna 100% ispravna
Odgovara za vw golf5,audi A3,seat LEON 170hp TDI site sto go nosat motorot 2.0 TDI 170HP

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Daki
Потврден огласувач
070393988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам