1 / 12
Стан во центар за подолг рок
1 €
01.02.2022 13:00

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

57 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Се издава стан во центар на Охрид помеѓу скалестата на туристичка и богомилска,двособен со затворена тераса , комплетно опремен.се ново и функционално.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

jOVICA
Потврден огласувач
070232909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам