1 / 1
Prodazba otkup i reparacija na Parkside x20 baterii
1 €
02.02.2022 10:32

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Prodazba otkup i reparacija na Parkside baterii od x20 team od 2ah i 4ah
Promena na baterii i elektroniki
2ah - 2000 denara nova
4ah - 3000 denara nova

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
076454508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам