1 / 8
gumi 175 65 14 m+s
1.800 МКД
Цената е фиксна
Денес 10:25

Струмица / Струмица

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

175

Висина:

65

Дијаметар:

14

078-333-158 viber

poveke dimenzii na lger
- novi gumi so nov DOT

ISPORAKA SO KARGO ZA 1 RABOTEN DEN

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi 225 45 17 m+s (zimski) COMFORSER extra cena !

2500 МКД

gumi 225 70 15 C m+s COMFORSER [tovarni]

3490 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам