1 / 9
Машина за глетување PFT SWING
2.200 €
Цената не е фиксна
12.08.2019 16:10

Неготино / Неготино

Се продава машина за глетување PFT SWING III во одлична состојба и малку користена, со сите фабрички елементи (цревo, компресор...).

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
38975280283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам