Se prodava plac vo selo Velgosti, Ohrid
50 €
Цената не е фиксна
29.04.2022 21:21

Охрид / Охрид

Квадратура:

750 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac so povrsina od 750m2 vo selo Velgosti, Ohrid vo neposredna blizina na crkvata sv. Dimitrija.

Placot ima izlez na pat, obezbedeno struja i voda.

Cena po dogovor.

Informacii na tel. 070-326-698 Dimce

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dimce
Потврден огласувач
070326698 077843315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам