1 / 1
Чувам Деца
450 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2019 13:00

Аеродром / Скопје

Лиценцирана згрижувателка чува дечиња во домашни услови (нас. Аеродром). (повеќе информации на 070757017 - Весна Ристеска)
- Посетувам 4та година на Педагошки Факултет
- Поседувам лиценца за згрижување на дечиња од Министерство за Труд и Социјална Политика
- Имам долгогодишно искуство во работа со деца во домашки услови како и во приватни градинки

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Детски градинки

Се продава од:

Весна Ристеска
Потврден огласувач
070757017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам