1 / 6
Pročistuvač na vozduh ELECTROLUX
140 €
31.10.2020 00:27

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava pročistuvač na vozduh ELECTROLUX.Malku koristen,skoro nov.Podetalno poglednete na slednov link
https://www.electrolux.co.uk/remote.jpg.ashx?preset=16%3a9-2880&format=png&origin=T1&urlb64=aHR0cDovL3d3dy5zZXNhbWUuZWxlY3Ryb2x1eC5jb20vYXNzZXR3ZWJzZXJ2aWNlL1AwMzk5NDQuaW1hZ2U_ZGVmaWQ9MTkmZXh0PS5Qbmc&hmac=SaevWYo73h4

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Oсвежувачи

Се продава од:

ICEMAN
A. Demnievski br23
Потврден огласувач
075219960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам