Se prodava plac vo Ohrid-Leskoec
8.500 €
Цената не е фиксна
28.01.2022 19:05

Охрид / Охрид

Квадратура:

239 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Leskoec vo ohrid placot gi ima site dokumenti i na nego se izgradeni temeli za vikendica od 56 kvadrata placot e na mnogu ubava lokacaija i pruza ubav odmor i relaksacija

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
070-745-839 078-300-762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам