1 / 12
Prodavam centifugi za med
1 МКД
Цената не е фиксна
31.10.2022 09:57

Кичево

Prodavam centrifugi za cedenje na med na golemo i malo po najpovolni ceni. Izdavame specifikacii i profakturi za IPARD programi. Poveke informacii na tel 070-223-979 Pavle. Kolins Junior

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
071908128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам