1 / 7
Pumpa za voda f50 f70
135 €
14.07.2021 13:09

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Benzinska pumpa za voda Agromax so 1 godina garancija site mozni rezervni delovi za niv
Pumpa f50--8500den 6.5ks
Pumpa f70-9500den 7.5ks
Istite modeli gi imame so pritisok od 5 i 8 bari
Raspolagame istite pumpi na Plin Benzin i Nafta
Zastapnik za Pumpite AGROMAX
Agro-Servis 2000 Negotino
Postoime 17 godini uspesni na nasiot pazar so mnogu zadovoleni klienti
Ovlasten serviser so dolgogodisno iskustvo
📞 + 389 75-416-451 📞 + 389 75-416-455
📞 + 389 43-371-015
facebook strana----https://www.facebook.com/agroservis2000/
PRODAZEN SALON NEGOTINO
PRAKAME PO KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA

АГРО-СЕРВИС 2000 e една од водечките компании во Р.Македонија Година се занимава со продажба на земјоделска механизација,програма за вино(Муљачи за грозје),TPV Авто приколки,Компресори за воздух,Генератори за струја и мн други машини
Застапници сне на 6 светски брендови увезуваме роба од 5 држави
Располагаме со изложбен и магацински простор 1850м3

Основана во 1999 година продолжува со успех да ја прошири својата активност во полето на агрокултурата, увозот, продажбата и сервисирањето на земјоделските машини и други машински алати.

ПОВЕЛЕТЕ И ПОСЕТЕТЕ НЕ!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Agro-Servis 2000
Потврден огласувач
075416451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам