1 / 4
AnlaserI za kamion
1 МКД
Цената е фиксна
17.04.2022 17:07

Охрид / Охрид

Se prodavaat anlaserI
dvata se 24v. eden od atego
a drugite se so 2 avtomati vo ispravna sostojba.
I alternator za omce 24v.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

ilija
Потврден огласувач
070697464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам