1 / 9
transport
1 €
Цената е фиксна
10.01.2022 08:56

Кочани / Кочани

Sokolovi Transport
0038978309202
0038970601224
Vrsime profesionalen prevoz do 125 tona
Raspolagame so 8 niskonoseci.
So CMR osiguruvanje do 500.000 evra.
SEKOGAS DOSTAPNI!

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од: Претпријатие

Sokolovi Transport k i M
Потврден огласувач
078309202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам